Kariera

Nasza firma nie istniałaby bez wykwalifikowanych pracowników. Każdy z nich wnosi unikalne doświadczenie i zaangażowanie, dzięki któremu wspólnie rozwijamy się i odnosimy sukcesy.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Koban Sp. z o.o. i uważasz, że to właśnie ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu, nie miej obaw i napisz do nas na adres:

Cenimy sobie doświadczenie, zaangażowanie i elastyczności w podejściu do wykonywanej pracy. Jesteśmy małą firmą zatrudniającą osoby, które robią to co lubią. Cenimy sobie pozytywne podejście do pracy i życia. 

Dołączając do naszego grona możesz liczyć na:

Szkolenia

Jako firma ukierunkowana na rozwój staramy się, aby każdy z naszych pracowników podnosił swoje kwalifikacje i kompetencje.

Wynagrodzenie

Uczciwa praca wymaga uczciwego wynagrodzenia. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, dobre zarobki, premię uznaniową uzależnioną od osiąganych wyników i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Zdrowie i bezpieczeństwo

W trosce o przyszłość twoją i twojej rodziny, oferujemy możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na zdrowie i życie.

Dobra atmosfera i rozrywka

U nas pracują ludzie otwarci, pełni zaangażowania i nastawieni na rozwój. W trosce o dobrą atmosferę organizujemy imprezy firmowe, integracyjne oraz umożliwiamy wykupienie karty multisport.

Rekrutacja i jej etapy:

Etap I

Napisz i prześlij do nas swoje CV w odpowiedzi na zamieszczoną na stronie ofertę pracy.

Etap II

Po zapoznaniu się z twoim CV, skontaktujemy się z Tobą i umówimy, w dogodnym dla obu stron terminie.

Etap III

Na podstawie przeprowadzonych rozmów z kandydatami podejmiemy decyzję i umówimy się na kolejną rozmowę w celu dokończenia etapu rekrutacji i podpisania umowy.